aktualizované
 
 
 
 BRATISLAVA - minulosť a budúcnosť
Prelomové obdobia vývoja mestského priestoruUnikátny súbor deviatich kreslených máp zachytávajúci Bratislavu v prelomových historických obdobiach.


Dôvodom spracovania diela však bola i budúcnosť Bratislavy, preto sú jeho neoddeliteľnou časťou aj vízie, ponúkajúce riešenie dopravy a revitalizácie prírody.
Mapy sú uložené v reprezentatívnom krabicovom balení ( Rozmery: 43 × 31,5 × 3,5 cm ) s tmavomodrým koženkovým povrchom. Balenie obsahuje deväť máp (najväčšia má rozmery 59 × 164 cm) a brožúru so sprievodným textom.

Publikácia bola oficiálne prezentovaná  27. 5. 2009 v priestoroch bratislavskej predajne ARTFORUM na Kozej ulici. K zúčastneným sa prihovorili hlavné osobnosti a garanti diela: maliar D. Bada, Prof. PhDr. T. Štefanovičová,
Ing. arch. A. Fiala a Ing. arch. I. Skoček (zastupujúci Ing. arch. Š. Svetka).

Obrázky nižšie vpravo zachytávajú atmosféru prezentácie.

Tu si môžete spustiť zvukový záznam príhovoru Dušana Badu, ktorý predniesol na úvod.

Cena:

22 € pri osobnom odbere s platbou vopred
26 € poštou s platbou vopred

Objednávateľ získa darček zdarma: Zmenšeninu kreslenej mapy súčasnej Bratislavy v rozmeroch 27×56,5 cm, na ktorej sú aj detaily jednotlivých fáz vývoja hradu.

Napíšte prosím e-mail so svojou adresou a počtom súborov máp objednávaných na dobierku. Ak objednávate do organizácie alebo firmy napíšte prosím aj fakturačnú adresu. >>Objednávka